PCEtLSA8c2NyaXB0IGRhdGEtb3V0c3RyZWFtLWlkPSIxMjQ5Ig0KZGF0YS1vdXRzdHJlYW0tZm9ybWF0PSJmdWxsc2NyZWVuIiBkYXRhLW91dHN0cmVhbS1zaXRlX2lkPSJTVEJfRnVsbHNjcmVlbiIgZGF0YS1vdXRzdHJlYW0tY29udGVudF9pZD0ic3RiLnVhIiBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGxheWVyLnZlcnRhbWVkaWEuY29tL291dHN0cmVhbS11bml0LzIuMTEvb3V0c3RyZWFtLXVuaXQubWluLmpzIj48L3NjcmlwdD4gLS0+

Правила конкурса


       О конкурсе              Жюри           Прочитать истории             Хочу получить книгу            Видео                    Правила конкурса

ПРАВИЛА

проведення в Україні конкурсу найкращих авторів «Крихітні історії» (далі – Правила)

  1. Загальні положення

1.1.   Конкурс «Крихітні історії» — конкурс, що проводиться ТОВ «СтарЛайт Медіа» за підтримки ПрАТ «ММЦ-СТБ» та полягає у відборі найкращих творів учасників, щодо подолання важких ситуацій в дитинстві, та в подальшому складання і публікації книги «Крихітні історії» для підтримки сімей-переселенців зі Сходу України.

1.2.   Конкурс «Крихітні історії» (далі — Конкурс) відбудеться у листопаді 2016 року в Україні.

1.3.  «ТОВ СтарЛайт Медіа», контролює проведення відбору переможців Конкурсу та  зобов’язана забезпечити повну прозорість та дотримання правил Конкурсу.

1.4.   «ТОВ СтарЛайт Медіа» проводить відбір учасника Конкурсу (далі — Відбір) з метою визначити переможців та відібрати твори, що будуть включені в книгу «Крихітні історії».

1.5. Участь у Конкурсі шляхом відправки заповненої форми є підтвердженням того, що Учасник розуміє та приймає Правила даного Конкурсу та Правила користування веб-сайтом, що розміщені за електронною адресою – razom.stb.ua.

  1. Порядок проведення Відбору

2.1. Період проведення:  заповнення та відправка форм з Творами через сайт ПрАТ «ММЦ-СТБ, що знаходиться за електронною адресою – razom.stb.ua, з  01.11.2016 р. до 22.11.2016р., прийняття рішення про включення творів до книги «Крихітні історії» до 30.11.2016 р.

2.2. Участь у всеукраїнському відборі можна брати шляхом заповнення та відправки спеціальної форми на сайті razom.stb.ua., де потрібно вказати контактну інформацію Учасника, та додати свій Твір.

2.3. Переможців Конкурсу має бути визначено до 30.11.2016 року.

2.4. Рішення, щодо визначення Переможців не підлягає роз’ясненню,  є остаточним, перегляду чи оскарженню не підлягає.

2.5. Всі відправлені через форму Твори, можуть бути використані ТОВ СтарЛайт Медіа без обмеження способами, територією та строками використання, оскільки всі виключні права на них передаються учасником відбору в момент передачі свого твору.

2.6. Учасники, Твори яких обрано для подальшої публікації у книзі «Крихітні історії» зобов`язані надати копію паспорта громадянина України. ТОВ «СтарЛайт Медіа» буде мати право виключити Учасника, що не надав копію паспорта, зі складу Переможців Конкурсу, Твори яких будуть опубліковані у книзі «Крихітні історії» і додати нових Переможців замість виключеного Учасника.

  1. Учасники Відбору

3.1. До участі у Відборі допускаються всі бажаючі, які володіють всіма (у повному складі) виключними майновими правами інтелектуальної власності на Твір, який відправляють через форму у Відборі (по тексту – Твір) на веб-сайті razom.stb.ua та готові виконувати умови Правил в повному обсязі. Учасник вважається таким, що прийняв та погодився з Правилами проведення Конкурсу та користування веб-сайтом з моменту відправки заповненої форми розміщеної на веб-сайті razom.stb.ua.

3.1.1. У випадку участі у Конкурсі малолітньої особи, тобто такої, що на момент участі у Конкурсі не досягла 14 річного віку, її батьки, або у разі наявності опікун, надають свою безвідкличну згоду на участь такої особи у Конкурсі, та погоджується із всіма його правилами та умовами шляхом заповнення форми та відправки Твору на сайт razom.stb.ua., з моменту відправки заповненої форми. При цьому вважається, що відправка форми відбулась за згоди батьків/опікуна вказаного в такій формі.

3.2. Учасник зобов’язаний:

— під час участі у Відборі  дотримуватись умов цих Правил, та Правила користування веб-сайтом, що розміщені за електронною адресою – razom.stb.ua, і вказівок ТОВ «СтарЛайт Медіа»;

— бути автором Твору, що подається до участі у Конкурсі, та мати на нього всі виключні права інтелектуальної власності;

— Учасник зобов`язаний виконувати творче завдання (Твір) самостійно та власними силами без участі сторонніх осіб.

— Учасник не повинен бути визнаним як такий, що тимчасово не може бути залучений, такий, якому заборонено, або такий, що іншим чином визначений як невідповідний будь-якою організацією Групи Світового банку або будь-якою іншою міжнародною організацією чи організацією ООН. Тому Учасник повинен розкривати інформацію про те, чи підпадає він, або його компанія або будь-яке з його пов’язаних підприємств під санкції чи режим тимчасового призупинення, запроваджене Групою Світового банку чи будь-якою іншою міжнародною організацією чи організацією ООН на час виконання цих Правил та протягом терміну дії Конкурсу. Учасник визнає, що порушення даного положення надасть право ТОВ «СтарЛайт Медіа» припинити участь Учасник у даному Конкурсі.

Кожен учасник, який бере участь у Відборі (на будь-якому етапі) надає ТОВ «СтарЛайт Медіа» з правом передачі третім особам виключний дозвіл (згоду) на обробку та використання його персональних даних.

Учасник надає дозвіл ТОВ «СтарЛайт Медіа» з правом передачі таких майнових виключних прав третім особам на виключне право на дозвіл або заборону  використання  Твору та виключне право на використання твору шляхом:

– відтворення Твору

– публічного сповіщення та публічного показу свого раніше не оприлюдненого Твору;

– фіксацію Твору на будь-яких носіях для використання без обмежень за метою такого використання, з правом відтворення, публічну демонстрацію і публічний показ;

– будь-яке   повторне   оприлюднення   Творів,   якщо   воно здійснюється  іншою  організацією,  ніж  та,  що  здійснила  перше оприлюднення;

– перекладу творів, переробки,  адаптації,  аранжування та інших подібних  змін Творів;

– включення   Творів   як  складових  частин  до  збірників, антологій, енциклопедій тощо;

– розповсюдження Творів шляхом першого  продажу;

– відчуження іншим  способом або шляхом здавання в майновий найм чи у прокат та шляхом іншої передачі до першого продажу примірників твору;

– подання своїго Твору до загального  відома  публіки  таким чином,  що  її  представники  можуть  здійснити доступ до творів з будь-якого місця і у будь-який час за їх власним вибором;

– імпорт примірників творів;

– будь-які інші способи використання Твору.

3.3.  Витрати учасників Відбору, пов’язані з участю у Відборі, не підлягають відшкодуванню ТОВ «СтарЛайт Медіа» та іншими організаторами. Єдиною та достатньою нагородою для учасників за участь у Відборі, передачу виключних майнових прав інтелектуальної власності та надання дозволів, є моральне заохочення у формі друку переданого Твору у книзі «Крихітні історії».

3.4. У випадку наявності обґрунтованих претензій, або позовів третіх осіб до ТОВ «СтарЛайт Медіа», пов`язаних з порушенням їх прав інтелектуальної власності на Твори, відправлені у заповненій формі Учасником, Учасник гарантує що самостійно, за власний рахунок та своїми силами буде брати участь у вирішенні таких претензій, або позовів. Учасник гарантує, що у випадку накладення будь-якого матеріального відшкодування на ТОВ «СтарЛайт Медіа», направленого на ліквідацію збитків, або відновлення порушених прав третьої особи, він самостійно здійснить таке матеріальне відшкодування.

  1. Вимоги до Твору

4.1. Твір, який подається на участь у Відборі має відповідати наступним умовам:

—  виключні майнові права на Твір мають в у повному складі  належати учаснику з правом передавати їх  ТОВ «СтарЛайт Медіа» із подальшою передачею третім особам в обсязі визначеному Правилами, угодою з учасником;

—  Твір є оригінальним (створеним без використання жодних інших творів), створеним без порушення прав третіх осіб), не був публічно оприлюдненим повністю або частково  та не був використаний жодним чином в комерційних цілях до 01 листопада 2016 року;

—  обсяг Твору становить не більше 7 речень та 70 слів;

— текст  Твору не може містити заклики, промови, гасла тощо політичного або військового характеру, направлені на розв’язування національної/етнічної/расової ворожнечі, розпалювання міжетнічних/міжнаціональних конфліктів та/або прямо чи опосередковано дискримінують осіб за ознаками раси, кольору шкіри, віросповідання, сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності тощо;

— в тексті Твору не може використовуватись нецензурна (ненормативна) лексика;

— твір має бути виконаний українською або російською мовами.

4.2. ТОВ «СтарЛайт Медіа» має право без попередження не допустити Твір Учасника або Учасника до участі у Відборі на будь-якому етапі.

  1. Заключні положення

5.1.       ТОВ «СтарЛайт Медіа» має право відмовитися від проведення Відбору, якщо проведення стало неможливим за обставин, які не залежать від ТОВ «СтарЛайт Медіа».

5.2. Ці Правила, зміни та/або доповнення та/або роз’яснення до них публікуються для загального відома шляхом розміщення на сайті razom.stb.ua.

5.3. ТОВ «СтарЛайт Медіа» є власником усіх прав власності, авторських прав та торгових марок, що стосуються матеріалу, який має прямий зв’язок із участю у Конкурсі Учасника.

5.4. Всі Учасники мають дотримуватись найвищого стандарту етики протягом періоду проведення Конкурсу. Дотримуючись цієї політики, ТОВ «СтарЛайт Медіа».

5.4.1. визначає – для цілей цього положення – наведені далі терміни як такі, що мають такі відповідні значення:

5.4.1.1. «корупційна практика» означає пропозицію, надання, отримання або вимагання будь-яких цінностей з метою плинути на дії представників ТОВ «СтарЛайт Медіа» або ПрАТ «ММЦ-СТБ» у процесі участі у Конкурсі,

5.4.1.2. «шахрайська практика» означає спотворене подання фактів з метою вплинути на процес Конкурсу для отримання Учасником переваг; до шахрайської практики належить змова між Учасниками (до або після подання конкурсних творів) з метою позбавлення інших Учасників справедливої конкуренції, та/або отримання переваг;

5.4.2. відхилить Твір, якщо буде встановлено, що вибраний Учасник у конкурентній боротьбі за участь у Конкурсі вдавався до корупційної або шахрайської практики;

5.4.3. оголосить Учасника таким, що не відповідає встановленим вимогам, – на невизначений термін або на певний період часу – для участі у конкурсах, що організовуються ТОВ «СтарЛайт Медіа», якщо у будь-який момент буде встановлено, що він на будь-якому етапі конкурсу, що організовується ТОВ «СтарЛайт Медіа», вдавався до корупційної або шахрайської практики.

5.5. Учасникам забороняється пропонувати подарунки або виказувати знаки гостинності працівникам ТОВ «СтарЛайт Медіа» та ПрАТ «ММЦ-СТБ». Заборонені також відпочинкові поїздки на спортивні або культурні заходи, тематичні парки; заборонено надавати працівникам ТОВ «СтарЛайт Медіа» та ПрАТ «ММЦ-СТБ» пропозиції щодо проведення відпустки, перевезення або запрошення на екстравагантні обіди чи вечері.

5.6. Учасник заявляє і гарантує, що він ужив і вживатиме усі необхідні заходи для запобігання сексуальній експлуатації або насильству над будь-якою особою причетною до даного Конкурсу. Тому сексуальні дії з будь-якою особою, яка не досягла вісімнадцятирічного віку, незалежно від будь-яких законів, що стосуються згоди, вважаються сексуальною експлуатацією та насильницькими діями щодо такої особи. Крім того, Учасник заявляє та гарантує, що він ужив і вживатиме всі необхідні заходи для уникнення обміну будь-яких грошей, товарів, послуг або інших цінних речей на сексуальну прихильність або дії або брати участь у будь-яких сексуальних діях, які є експлуатацією або приниженням гідності будь-якої особи.

5.7. ТОВ «СтарЛайт Медіа» не несе відповідальності ні за будь-які дії, бездіяльність, недбалість чи не доброчесну поведінку учасників, чи організаторів Конкурсу, інших ніж ТОВ «СтарЛайт Медіа», ні за будь-яке страхове покриття, яке може бути необхідним або бажаним для цілей даного Конкурсу, ні за будь-які витрати або претензії, пов’язані з хворобою, травмуванням, непрацездатністю або смертю учасників, які беруть участь у даному Конкурсі.

5.8. У відповідності до ч.2 ст.1156 Цивільного Кодексу України, Учасник надає дозвіл, та передає всі виключні майнові права інтелектуальної власності, зазначені у п.3.2., на Твір, що був відправлений у формі для участі в Конкурсі, з моменту такої відправки Твору через сайт razom.stb.ua.

5.9. Учасник ознайомився та погоджується з Правилами користування веб-сайтом, що розміщені за електронною адресою – razom.stb.ua.