PCEtLSA8c2NyaXB0IGRhdGEtb3V0c3RyZWFtLWlkPSIxMjQ5Ig0KZGF0YS1vdXRzdHJlYW0tZm9ybWF0PSJmdWxsc2NyZWVuIiBkYXRhLW91dHN0cmVhbS1zaXRlX2lkPSJTVEJfRnVsbHNjcmVlbiIgZGF0YS1vdXRzdHJlYW0tY29udGVudF9pZD0ic3RiLnVhIiBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGxheWVyLnZlcnRhbWVkaWEuY29tL291dHN0cmVhbS11bml0LzIuMTEvb3V0c3RyZWFtLXVuaXQubWluLmpzIj48L3NjcmlwdD4gLS0+

ЛАСКАВО ПРОСИМО, ШАНОВНИЙ КОРИСТУВАЧ ПРОЕКТУ «Крихітні історії»!

І. Ваші правовідносини з ПрАТ «ММЦ-СТБ» та ТОВ «Старлайт Медіа»

  1. Використання Вами ресурсів веб-сторінки razom.stb.ua. (далі – «веб-сторінка») є предметом регулювання наведеної нижче Угодою укладеної з Вами ПрАТ «ММЦ-СТБ» (місцезнаходження: Україна, 03113, м. Київ, вул. І. Шевцова, 1) у порядку, який встановлений даною Угодою  та главою 78 Цивільного кодексу України на виконання Договору про надання інформаційних послуг укладеного з ТОВ «Старлайт Медіа» (місцезнаходження: вул. Паньківська 11, м. Київ, Україна, 01033),
  2. Якщо інше не узгоджено додатково, Угода включає, як мінімум умови, викладені в даному документі, а також інші умови, встановлені ПрАТ «ММЦ-СТБ» додатково для використання тих чи інших ресурсів веб-сторінки (далі – «Умови»).
  3. ПрАТ «ММЦ-СТБ» та ТОВ «Старлайт Медіа» зберігає за собою право модифікувати/переглядати Умови у будь-який момент в односторонньому порядку, а Ви зобов`язуєтесь притримуватись таких модифікованих/переглянутих Умов.
  4. Уважне ознайомлення Вами з Умовами є важливою та необхідною основою для використання ресурсів веб-сторінки.
  5. Для користування ресурсами веб-сторінки перш за все Ви повинні надати свою безумовну та безвідкличну згоду прийняти та виконувати Умови хоча б одним з нижченаведених способів:

– натиснувши перемикач «Я приймаю та погоджуюсь», у момент, коли дана опція буде доступною для вас в рамках користувацького інтерфейсу;

– здійснити фактичне користування ресурсами веб-сторінки (незалежно від тривалості та обсягу такого користування). Ви підтверджуєте та погоджуєтесь, що факт користування ресурсами веб-сторінки буде кваліфікуватися як повне безумовне прийняття вами обов`язків за цією Угодою, та повну вашу згоду з Умовами.

Якщо ви не згодні з Умовами та/або з необхідністю їх дотримання – утримайтеся від користування веб-сторінкою. В іншому випадку Ваші дії буде автоматично кваліфіковано відповідно до п.5. Угоди                                              

ІІ. Інші загальні положення

  1. Ви безумовно приймаєте та погоджуєтесь, що використання Вами ресурсів веб-сторінки здійснюється на Ваш власний страх і ризик.
  2. Окрім всього іншого ПрАТ «ММЦ-СТБ» не несе відповідальності, жодною мірою не гарантує та не підтверджує, що:

– Ваше користування ресурсами веб-сторінки повною мірою задовольнить Ваші вимоги/очікування/потреби;

– використання Вами ресурсів веб-сторінки буде здійснено безперебійно, безпомилково, або абсолютно безпечно

  1. Ви погоджуєтесь, підтверджуєте та гарантуєте, що є особисто відповідальним (як перед ПрАТ «ММЦ-СТБ» так й перед третіми особами) у формі відшкодування збитків, а також інших формах, передбачених законодавством України, за:

– результати та наслідки використання Вами ресурсів веб-сторінки;

– порушення Вами Угоди та/або Умов;

– порушення Вами прав третіх осіб (включаючи, але не обмежуючись, права інтелектуальної власності.

  1. ПрАТ «ММЦ-СТБ» залишає за собою право в односторонньому порядку здійснити видалення, обмеження доступу до будь-яких елементів контенту, здійснити інші адекватні дії (включаючи видалення аккаунту Користувача, який своїми діями здійснив порушення законодавства України та Угоди), в т.ч., але не виключно, – у разі виявлення фактів порушення законодавства України.
  2. Ваші правовідносини з ПрАТ «ММЦ-СТБ» та ТОВ «Старлайт Медіа», які не врегульовані Угодою, регулюються чинним законодавством України та Правилами конкурсу розміщеними на веб-сторінці razom.stb.ua.